Blog

Öne Çıkanlar


Geçmiş Yazılar

Daha önce yayınlanmış makalelere bir göz atın.


blog

E-Müstahsil Makbuzu (E-MM) İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Dijital dünyanın bir getirisi olarak iş yaşamımızı kolaylaştıran ve hızlandıran E-Müstahsil Makbuzu(E-MM) hakkında sıkça merak edilen soruları sizler için derledik

24.08.2021 Devamını Oku
blog

E-Bilet Yolcular Ve İşletmeler İçin Süreçleri Nasıl Hızlandırıyor?

E-Bilet uygulaması hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, E- Bilet'in yolcular ve işletmeler için sağladığı kolaylıkları öğrenmek için hemen yazımızı okuyabilirsiniz.

02.08.2021 Devamını Oku
blog

E-Defter Uygulamasının Sağladığı Avantajlar

E-Defter uygulaması ve E-Defter uygulamasının sağladığı avantajlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hazırlamış olduğumuz yazımıza göz atabilirsiniz.

28.07.2021 Devamını Oku
blog

E-Faturaya Geçiş Zorunluluğu

E-Fatura nedir? E-Fatura uygulaması kimler için zorunludur? Tüm bu soruların cevapları ve E-Fatura hakkında daha detaylı bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.

13.07.2021 Devamını Oku
blog

E-Muhasebe Uygulamaları

İşletmelere birçok konuda kolaylık sağlayan E-Muhasebe uygulamalarının sağladığı imkanlar hakkında bilgi almak için yazımıza göz atabilirsiniz.

06.07.2021 Devamını Oku
blog

E-İrsaliye İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bu yazımızda şirketlerin işlerini büyük ölçüde kolaylaştıran ve hızlandıran e- İrsaliye ile ilgili sıkça sorulan sorulara yer verdik. İşte tüm detayları ile e-İrsaliye…

30.06.2021 Devamını Oku
blog

E-Arşiv Fatura Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bu yazımızda e-Arşiv fatura ve tüm detaylarını sizler için hazırladık. E- Arşiv fatura hakkında bilmeniz gerekenler için yazımızı okuyabilirsiniz.

23.06.2021 Devamını Oku
blog

1 Temmuz’a kadar beklemeyin, Turkcell e-Şirket ile e-faturaya geçin!

1 Temmuz 2021 itibariyle yeni mükellefler e-faturaya geçecek. 1 Temmuz’da e-faturaya geçecek mükellefleri ve tebliğde yapılan değişiklikleri sizin için özetledik.

18.06.2021 Devamını Oku
blog

E-İmza ve Mali Mühür Nedir?

İş dünyasında dijitalleşme sürecinin ilk adımlarından olan elektronik imza (e-imza) öncesinde şirketlerde kâğıt, baskı, posta ve arşivleme gibi maliyetler oluşuyordu. Ayrıca güvenilir bir kimlik doğrulama için, kırtasiye, noter, kargo gibi süreçler, zaman

07.06.2021 Devamını Oku